אביבה אהובתי

תיאטרון הבימה

כרטיסים מוזלים ולוח הצגות

להלן לוח הצגות בכל הארץ של ההצגה המצליחה של תיאטרון הבימה אביבה אהובתי:

אתר Theater Israel אינו מוכר כרטיסים בפועל אלא מפנה את הגולשים לאתרי משרדי מכירת כרטיסים חיצוניים ורשמיים עם דגש על משרדים המציעים את הכרטיסים המוזלים ביותר ברשת.

הנתונים המופיעים בטבלה נאספו מאתרי מכירה חיצוניים ועשויים להיות שונים מהמידע המופיע כאן (כגון שמות המשתתפים, עלילת המופע/הצגה, משך זמן, תאריכים ושעות, מיקומים, מחירים וכו'). מומלץ לוודא באתר המכירה כי הפרטים נכונים. Theater Israel אינו יישא באחריות במידה ויהיו שינויים מהמידע המופיע כאן.

עיר תאריך מיקום ההצגה כרטיסים
חיפה תיאטרון חיפה 24 כרטיסים
106 116
רכישת כרטיסים שעתיים, כולל הפסקה
תיאטרון חיפה 28 כרטיסים
106 116
רכישת כרטיסים שעתיים, כולל הפסקה
תל אביב-יפו מרכז דוהל 26 כרטיסים
100
רכישת כרטיסים שעתיים, כולל הפסקה
מרכז דוהל 24 כרטיסים
100
רכישת כרטיסים שעתיים, כולל הפסקה
אביבה אהובתי הבימה
אביבה אהובתי הבימה (צילום: רדי רובנשטיין)

אביבה אהובתי היא אחת ההצגות המצליחות והמדוברות של תיאטרון הבימה בכיכובה של רונה לי שמעון/ (משתתפות לסירוגין). מדובר בעיבוד בימתי לסרט הידוע של שמי זרחין בבימויו של משה קפטן.

עלילת ההצגה מתרחשת ביום בהיר אחד בה קמה האמא – עקרת בית פשוטה ועמוד התווך של הבית, ומחליטה להעז להגשים את עצמה. האם מותר לה? האם יתאפשר לה לשים את חלומותיה לפני מצוקות הבית? והאם הכשרון שלה גדול מסך האשליות של כותבת מתחילה.

אביבה אהובתי הוא סרט ישראלי משנת 2006 בבימויו של שמי זרחין. הסרט מספר על אביבה, טבחית בבית מלון בטבריה, שחולמת להיות סופרת. היא כותבת סיפורים קצרים ומקווה שיום אחד הם יתפרסמו. בעזרת אחותה היא פוגשת סופר מפורסם, עודד זר, שמבטיח לעזור לה להגשים את חלומה.

אבל הדרך לא קלה – אביבה צריכה להתמודד עם בעיות כספיות, עם משפחתה ועם הצורך לבחור בין כסף לבין יצירה אמנותית. הסרט זכה בשישה פרסי אופיר לקולנוע הישראלי, כולל הסרט הטוב ביותר.

מחיר הכרטיסים: 220 ש"ח מחיר רשמי בקופות התיאטרון והחל מ-106 ש"ח בלבד באמצעות האתר הבא.

משך זמן ההצגה: כשעתיים כולל הפסקה.

משתתפים: ענת מגן שבו / רונה לי שמעון, הילה סעדה / שיפי אלוני, רובי פורת שובל, תקווה עזיז, , אורן כהן, שפי מרציאנו / נדב ארטשיק, , אודי רוטשילד / ירון ברובינסקי, עמית זיתון.

עיבוד לבמה: 
עפי סרטו של: שמי זרחין
בימוי: משה קפטן

איפה קונים כרטיסים להצגה אביבה אהובתי?

מומלץ לרכוש את הכרטיסים להצגה אביבה אהובתי באמצעות האינטרנט וכך להבטיח ולשריין כרטיסים ומיקום ישיבה בתאריך ובשעה הנוחה עבורכם. 

אתר משרד הכרטיסים "קופת בראבו" הוא אחד המשרדים הרשמיים המוכר כרטיסים להצגה אביבה אהובתי בכל רחבי הארץ. הרכישה היא קלה ומאובטחת וישנה גם תמיכה טלפונית במקרה וישנה בעיה. 

תוכלו להזמין את הכרטיסים לכל התאריכים של ההצגה אביבה אהובתי בעמוד הבא.

עוד הצגות מומלצות ששווה להכיר:

איפה תמצאו הנחות וכרטיסים מוזלים להצגה אביבה אהובתי?

באתר הבא מציעים במקרים רבים הנחות, מבצעים וכרטיסים מוזלים לכל הצגות התיאטרון ומחזות הזמר בישראל. מומלץ לבדוק ולהתעדכן!