בובספוג המחזמר - כמה יעלו כרטיסים למחזמר המפורסם שמגיע לישראל בעיבוד עברי?

התיאטרון העברי מביא לראשונה לישראל את "בובספוג המחזמר" - עיבוד עברי למחזמר הבינלאומי המצליח בכיכובם של המדובבים הישראלים המקוריים , לירון ברנס וגלעד קלטר. אז במה בדיוק מדובר? מהו לוח ההופעות של המחזמר? מי המשתתפים והשחקנים? ואיך תקנו כרטיסים מוזלים עם הנחות? הנה כל מה שרציתם לדעת על המחזמר בובספוג 2024 בישראל.

25 שנה לאחר עלייתה של סדרת האנימציה המצליחה "בובספוג מכנסמרובע", ו-8 שנים אחרי הצלחתו בברודוויי, המחזמר בובספוג מגיע בגרסה עברית בהפקת התיאטרון העברי בבימויו של ובכיכובם של המדובבים הישראלים המקוריים עידו מוסרי (בוב ספוג), לירון ברנס (פטריק סטאר) וגלעד קלטר (סקווידוויד).

המחזמר המקורי, שנקרא "The SpongeBob Musical", נכתב ובויים בשיתוף עם המחזאית טינה לנדאו. הוא זכה לשבחי מבקרים וקיבל 12 מועמדויות לפרסי טוני, ומאז הועלה בהצלחה בלונדון, טוקיו וברחבי ארה"ב. כעת, לאחר שבעלי הזכויות הסכימו להעניק לתיאטרון העברי את זכויות ההפקה בארץ, צפוי המחזמר להפוך ללהיט גם כאן.

ההפקה הישראלית תביא את עולמה הססגוני והמצחיק של הסדרה אל הבמה, עם השחקנים המקוריים שדיבבו את הדמויות המרכזיות בגרסה העברית ולצידם יופיעו עוד עשרות שחקנים, זמרים ואקרובטים. המחזמר יביים מנהל התיאטרון העברי גדי צדקה, ויעלה כבר במהלך החודשים הקרובים בבתי תיאטרון ברחבי הארץ.

העלילה עוקבת אחר תושבי ביקיני בוטום הנאלצים להתמודד עם איום של התפרצות הר געש שעלולה להרוס את עירם. בובספוג וחבריו נדרשים להתאחד כדי להציל את גורלם התת-ימי. ברגעי משבר, גיבור בלתי צפוי מזכיר לכולם את כוחה האינסופי של אופטימיות אמיתית.

המחזמר כולל שירים מקוריים שנכתבו על ידי דיוויד בואי, בריאן אדמס, סטיבן טיילר, סינדי לאופר, שרה ברליס, ג'ון לג'נד ועוד אמנים מובילים. ההפקה תשלב הומור, צבעוניות וקסם כמו בסדרת המקור ותותאם לכל המשפחה.

במאי המחזמר גדי צדקה התוודע לקסמו של המחזמר בובספוג דרך אחייניו, והתרשם מהמקוריות והמסרים העמוקים שהסדרה מעבירה בהומור מטורף. לדבריו, בובספוג הוא תופעה ייחודית השוברת כללים. גם עידו מוסרי, קולו של בובספוג בעברית, מציין שהמחזמר יתאים לכל הגילאים. צוות ההפקה נמצא בקשר עם יוצרי המחזמר המקורי, ועומד בסטנדרטים גבוהים. האודישנים ייערכו בקרוב, ולהערכת המעורבים מדובר בהרפתקה מלהיבה ומבטיחה.

"בובספוג המחזמר" צפוי לזכות לפופולריות גבוהה בקרב הקהל וכדאי להזמין כרטיסים מראש כדי לשריין מקומות טובים.

כמה עולים כרטיסים למחזמר בובספוג? ואיך תשיגו כרטיסים מוזלים?

מכירת הכרטיסים למחזמר בובספוג נפתחה ומתבצעת באמצעות אתר משרד הכרטיסים "לאן" בעמוד הבא. מחיר הכרטיסים נע בין 99 ש"ח לכרטיסים הזולים ביותר ומגיע עד ל-199 ש"ח לכרטיסים במיקום הטוב ביותר. הנחות וכרטיסים מוזלים צפויים להתפרסם בהמשך.

לוח הופעות ארצי לכל התאריכים של בובספוג המחזמר

אתר Theater Israel אינו מוכר כרטיסים בפועל אלא מפנה את הגולשים לאתרי משרדי מכירת כרטיסים חיצוניים ורשמיים עם דגש על משרדים המציעים את הכרטיסים המוזלים ביותר ברשת.

הנתונים המופיעים בטבלה נאספו מאתרי מכירה חיצוניים ועשויים להיות שונים מהמידע המופיע כאן (כגון שמות המשתתפים, עלילת המופע/הצגה, משך זמן, תאריכים ושעות, מיקומים, מחירים וכו'). מומלץ לוודא באתר המכירה כי הפרטים נכונים. Theater Israel אינו יישא באחריות במידה ויהיו שינויים מהמידע המופיע כאן.

תאריך יום שעה זמינות כרטיסים
27.08 יום שלישי 11:30 יש עדיין כרטיסים
27.08 יום שלישי 17:00 יש עדיין כרטיסים
31.08 יום שבת 11:30 יש עדיין כרטיסים
31.08 יום שבת 17:00 יש עדיין כרטיסים

רשימת כל השחקנים והמשתתפים שייקחו חלק במחזמר בובספוג בישראל

רשימת השחקנים והמשתתפים המלאה שישתתפו במחזמר בובספוג כוללת כעת את עידו מוסרי, לירון ברנס וגלעד קלטר. אודישנים לשאר השחקנים, זמרים ורקדנים מתקיימים בימים אלו וצפויים להתפרסם בהמשך. את המחזמר מביים גדי צדקה.

עוד הצגות ו שכדאי להכיר:

עוד מחזות זמר שכדאי להכיר

איפה תמצאו הנחות וכרטיסים מוזלים להצגות ומחזות זמר?

באתר הבא מציעים במקרים רבים הנחות, מבצעים וכרטיסים מוזלים לכל הצגות התיאטרון ומחזות הזמר בישראל. מומלץ לבדוק ולהתעדכן!

אז מה היה לנו בעמוד?