האמיני יום יבוא - המחזמר המדובר של תיאטרון הבימה על יפה ירקוני יוצא לדרך!

תיאטרון הבימה מציג את המחזמר החדש "האמיני יום יבוא" שמביא את שיריה וסיפור חייה של זמרת המלחמות יפה ירקוני בעיבוד מושקע ובכיכובן של , גלית גיאת, עינת שרוף ועוד. איפה תוכלו לראות את המחזמר ומתי? מי המשתתפים? ואיך תקנו כרטיסים מוזלים? הנה כל מה שרציתם לדעת על ההצגה המדוברת.

המחזמר החדש של תיאטרון הבימה האמיני יום יבוא הוא אחד ממחזות הזמר המצליחים כיום בתיאטרון הישראלי כשהוא מביא לבמה רשימת כוכבים גדולה (גילה אלמגור, עינת שרוף, גלית גיאת, ועוד..) ואת שיריה וסיפור חייה של יפה ירקוני – אחת מגדולות זמרות ישראל.

מדובר במחזמר עלילתי המספר את סיפור חייה והביוגרפיה של ירקוני בשלוש נקודות בחייה (גילה אלמגור תגלם את יפה ירקוני בגיל 70, עינת שרוף וגלית גיאת יגלמו את ירקוני בגיל 50, ואילי עלמני תגלם את ירקוני בגיל 20). ודרכו למעשה מציג שיעור לא רק על התרבות הישראלית של ראשית המדינה אלא גם על מציאות חיינו כיום. המחזמר יציג את השירים הגדולים והמוכרים ביותר של זמרת המלחמות הידועה.

עלילת המחזמר מספרת על אחת הדרמות הגדולה בחייה של ירקוני –  ריאיון ב"גלי צה"ל", שבו קוננה על מעשי חיילי צה"ל ברצועת עזה, בימי האינתיפאדה השנייה, הפך אותה לאויבת העם. וכך מי שכונתה "זמרת המלחמות", בזכות הופעותיה הרבות מול חיילי הצבא האהוב עליה כל כך, בימי קרב ושלום, הואשמה בבגידה במולדת ואף אוימה ברצח. 

להפתעתה, קהילת האומנים הפנתה לה עורף והיא נדרשה להשיב את "פרס ישראל" שהוענק לה על פועלה רב השנים. המחזה עוסק גם במערכת היחסים המורכבת עם בעלה השני, שלא הסכים שתזכיר את שמו של אהבתה הראשונה, שאיבדה כאשר נפל כחייל "הבריגדה היהודית" סמוך לנישואיהם.

"האמיני יום יבוא" זוכה לפופולריות גבוהה בקרב הקהל וכדאי להזמין כרטיסים מראש כדי לשריין מקומות פנויים.

כמה עולים כרטיסים למחזמר? ואיך תשיגו כרטיסים מוזלים?

ניתן להזמין מראש כרטיסים להצגה האמיני יום יבוא באמצעות אתר "קופת בראבו" בעמוד הבא שאף מציע כרטיסים מוזלים בהנחה בכמות מוגבלת ב-125 ש"ח בלבד במקום המחיר הרשמי העומד על 250 ש"ח.

לוח הופעות ארצי לכל התאריכים של המחזמר האמיני יום יבוא בתיאטרון הבימה

אתר Theater Israel אינו מוכר כרטיסים בפועל אלא מפנה את הגולשים לאתרי משרדי מכירת כרטיסים חיצוניים ורשמיים עם דגש על משרדים המציעים את הכרטיסים המוזלים ביותר ברשת.

הנתונים המופיעים בטבלה נאספו מאתרי מכירה חיצוניים ועשויים להיות שונים מהמידע המופיע כאן (כגון שמות המשתתפים, עלילת המופע/הצגה, משך זמן, תאריכים ושעות, מיקומים, מחירים וכו'). מומלץ לוודא באתר המכירה כי הפרטים נכונים. Theater Israel אינו יישא באחריות במידה ויהיו שינויים מהמידע המופיע כאן.

עיר תאריך מיקום ההצגה כרטיסים
תל אביב-יפו מרכז דוהל 23 כרטיסים
125
רכישת כרטיסים שעה ו-45 דקות
מרכז דוהל 24 כרטיסים
125
רכישת כרטיסים שעה ו-45 דקות
מרכז דוהל 35 כרטיסים
125
רכישת כרטיסים שעה ו-45 דקות
מרכז דוהל 32 כרטיסים
125
רכישת כרטיסים שעה ו-45 דקות
מרכז דוהל 24 כרטיסים
125
רכישת כרטיסים שעה ו-45 דקות
מרכז דוהל 30 כרטיסים
125
רכישת כרטיסים שעה ו-45 דקות
איירפורט סיטי היכל התרבות איירפורט סיטי 30 כרטיסים
165
רכישת כרטיסים שעה ו-45 דקות
היכל התרבות איירפורט סיטי 30 כרטיסים
165
רכישת כרטיסים שעה ו-45 דקות
האמיני יום יבוא הבימה
האמיני יום יבוא הבימה (כפיר בולוטין)

רשימת כל השחקנים והמשתתפים שייקחו חלק בהצגה

רשימת השחקנים המלאה כוללת את: יפה ירקוני (70): גילה אלמגור, יפה ירקוני (50): עינת שרוף/ גלית גיאת, יפה ירקוני (20): אילי עלמני, ליליאן ברטו, פיני קדרון, טל מוסרי, עודד לאופולד, גל גולדשטיין, שחר רז, טל קלאי,מתןשביט, מאיה מדג'ר, רונית אפל, עודד סנדטש, אלינור פלקסמן, אביתר בר דוד.

מחזה מאת: גיא מרוז
דרמטורגיה: אלון אופיר, ארז דריגס
בימוי: אלדר גרויסמן

האמיני יום יבוא הבימה
האמיני יום יבוא הבימה (כפיר בולוטין)

אודות יפה ירקוני

יפה ירקוני הייתה זמרת ישראלית מפורסמת שפעלה במחצית השנייה של המאה ה-20. נולדה בשם יפה אברמוב בשנת 1925 בתל אביב, למשפחה יהודית ממוצא קווקזי. החלה את דרכה כרקדנית לצד אחותה ואחיה במועדון המשפחתי, ולאחר מכן למדה מחול ופסנתר. החלה לשיר בלהקת חטיבת גבעתי במלחמת העצמאות והקליטה את תקליטה הראשון ב-1948.

בשנות ה-50 וה-60 הפכה לזמרת מובילה ופופולרית מאוד בישראל. שרה שירים לאומיים אך גם שירים סלוניים ושירי ילדים רבים. זכתה פעמיים ברצף בפסטיבל הזמר, ב-1965 עם "איילת חן" וב-1966 עם "ליל סתיו". הרבתה להופיע בפני חיילים במלחמות ישראל, ונודעה כ"זמרת המלחמות". זכתה להצלחה גם בהופעות בחו"ל. קיבלה פרס ישראל לזמר עברי בשנת 1998. נפטרה בשנת 2012.

עוד הצגות ו שכדאי להכיר:

עוד מחזות זמר ישראליים שכדאי להכיר

איפה תמצאו הנחות וכרטיסים מוזלים להצגות ומחזות זמר?

באתר הבא מציעים במקרים רבים הנחות, מבצעים וכרטיסים מוזלים לכל הצגות התיאטרון ומחזות הזמר בישראל. מומלץ לבדוק ולהתעדכן!

תוכן עניינים