הכתובה

תיאטרון חיפה

כרטיסים מוזלים ולוח הצגות

ברוכים הבאים לעמוד ההצגה  "הכתובה" של תיאטרון חיפה – קומדיה מוזיקלית בכיכובו של ובליווי להקה חיה. כאן תוכלו למצוא את כל הפרטים שצריך לדעת על ההצגה כמו רכישת כרטיסים, לוח הצגות, תקציר העלילה, ביקורות, רשימת שחקנים ומשתתפים, הנחות ומבצעים ועוד.

להלן לוח הצגות בכל הארץ של ההצגה החדשה של תיאטרון חיפה הכתובה:

אתר Theater Israel אינו מוכר כרטיסים בפועל אלא מפנה את הגולשים לאתרי משרדי מכירת כרטיסים חיצוניים ורשמיים עם דגש על משרדים המציעים את הכרטיסים המוזלים ביותר ברשת.

הנתונים המופיעים בטבלה נאספו מאתרי מכירה חיצוניים ועשויים להיות שונים מהמידע המופיע כאן (כגון שמות המשתתפים, עלילת המופע/הצגה, משך זמן, תאריכים ושעות, מיקומים, מחירים וכו'). מומלץ לוודא באתר המכירה כי הפרטים נכונים. Theater Israel אינו יישא באחריות במידה ויהיו שינויים מהמידע המופיע כאן.

עיר תאריך מיקום ההצגה כרטיסים
חיפה תיאטרון חיפה 42 כרטיסים
106 116
רכישת כרטיסים שעה וחצי
תיאטרון חיפה 46 כרטיסים
106 116
רכישת כרטיסים שעה וחצי
הכתובה תיאטרון חיפה
הכתובה תיאטרון חיפה (צילום: ז׳ראר אלון)

אודות ההצגה

ההצגה הכתובה היא אחת ההצגות המצליחות של תיאטרון חיפה כשהיא מביאה לתפקיד הראשי את השחקן שלמה בראבא ולצידו שחקנים מצויינים נוספים כמו יובל סגל, יעל טל ואחרים.

מדובר בקומדיה מוזיקלית בליווי להקה חיה על הבמה עם שירים מתקופת עשור למדינה. עלילת ההצגה מתרחשת בישראל בשנת 1958, עשור לאחר הקמת המדינה. היא מתמקדת בזוג, אלימלך ושפרה, שהיו בעבר חברי קיבוץ.

כאשר בתם איילה עומדת להתחתן, היא מבקשת מהוריה את כתובתם לצורך סידורי החתונה. אולם אלימלך ושפרה מגלים שהם לא זוכרים היכן נמצאת הכתובה, ואף לא בטוחים אם בכלל התחתנו רשמית כדת וכדין.

כשאלימלך מבין שבלי הכתובה איילה לא תוכל להינשא לבחיר ליבה רוברט, הוא פונה לשפרה בבקשה שתסכים להינשא לו מחדש. אך שפרה רואה בכך הזדמנות לבחון מחדש את נישואיהם ואת הקשר ביניהם.

מחיר הכרטיסים: החל מ-106 ש"ח בלבד במחיר מיוחד באמצעות האתר הבא.

משך זמן ההצגה: כשעה וחצי.

שחקנים ומשתתפים: שלמה בראבא, יעל טל, רוית יעקב כהן, יובל סגל/קובי זיסלין, עומר עציון, איילת רובינסו.

נגנים: קלידים ואקורדיון – אוהד בן אבי, טובה – נועם נחמיה, צ'לו וחצוצרה – מיכאל זיו

06

איפה קונים כרטיסים להצגה הכתובה?

מומלץ לרכוש את הכרטיסים להצגה הכתובה באמצעות האינטרנט וכך להבטיח ולשריין כרטיסים ומיקום ישיבה בתאריך ובשעה הנוחה עבורכם. 

אתר משרד הכרטיסים "קופת בראבו" הוא אחד המשרדים הרשמיים המוכר כרטיסים להצגה בכל רחבי הארץ. הרכישה היא קלה ומאובטחת וישנה גם תמיכה טלפונית במקרה וישנה בעיה. 

תוכלו להזמין את הכרטיסים לכל התאריכים של ההצגה הכתובה בעמוד הבא.

עוד ששווה להכיר:

איפה תמצאו הנחות וכרטיסים מוזלים להצגה הכתובה?

באתר הבא מציעים במקרים רבים הנחות, מבצעים וכרטיסים מוזלים לכל הצגות התיאטרון ומחזות הזמר בישראל. מומלץ לבדוק ולהתעדכן!