המחזמר הקוסם!

תיאטרון הבימה

כרטיסים מוזלים ולוח הצגות

להלן לוח הצגות בכל הארץ של ההצגה החדשה של תיאטרון הבימה המחזמר הקוסם!:

שימו לב: ההצגה טרם הושקה באופן רשמי. בקרוב יעודכן כאן לוח ההצגות הרשמי של ההצגה.

אתר Theater Israel אינו מוכר כרטיסים בפועל אלא מפנה את הגולשים לאתרי משרדי מכירת כרטיסים חיצוניים ורשמיים עם דגש על משרדים המציעים את הכרטיסים המוזלים ביותר ברשת.

הנתונים המופיעים בטבלה נאספו מאתרי מכירה חיצוניים ועשויים להיות שונים מהמידע המופיע כאן (כגון שמות המשתתפים, עלילת המופע/הצגה, משך זמן, תאריכים ושעות, מיקומים, מחירים וכו'). מומלץ לוודא באתר המכירה כי הפרטים נכונים. Theater Israel אינו יישא באחריות במידה ויהיו שינויים מהמידע המופיע כאן.

המחזמר הקוסם! - הבימה
המחזמר הקוסם! - הבימה

30 שנה מאז הבכורה, המחזמר הקוסם עם השירים של ירון כפכפי ובכיכובה של מיכל ינאי, חוזר לבמות בגרסה חדשה שמעלה תיאטרון הבימה בבימויו של

הקוסם!" הוא מחזמר ישראלי מצליח המבוסס על ספרו של ליימן פרנק באום "הקוסם מארץ עוץ". המחזמר, מאת ובבימוי אורי פסטר, עלה לראשונה בחנוכה 1994 עם שירים מאת ירון כפכפי. המחזמר זכה להצלחה רבה עם 182 הופעות מול 430 אלף צופים, ואף נכנס לספר השיאים של גינס.

המחזמר עלה במספר גרסאות נוספות בשנים 1999, 2006, 2015 ו-2022, כשהגרסה האחרונה הייתה הפקה קאמרית עם 7 שחקנים בלבד. בכל הגרסאות כיכבו שחקנים מוכרים כמו אריק לביא, , רוני דואני ואדם.

המחזמר מספר את מסעה של חבורת גיבורים לעבר הקוסם כדי שיוכל להחזיר אותם הביתה, תוך מאבק בשלישיית מכשפות רעות. המוזיקה והכוריאוגרפיה תרמו רבות להצלחתו ולאהדת הקהל.

מחיר הכרטיסים: יעודכן בקרוב..

משך זמן ההצגה: יעודכן בקרוב..

שחקנים ומשתתפים: יעודכן בקרוב..

בימוי: משה קפטן

איפה קונים כרטיסים למחזמר הקוסם!?

מומלץ לרכוש את הכרטיסים למחזמר הקוסם! באמצעות האינטרנט וכך להבטיח ולשריין כרטיסים ומיקום ישיבה בתאריך ובשעה הנוחה עבורכם. 

אתר משרד הכרטיסים "קופת בראבו" הוא אחד המשרדים הרשמיים המוכר כרטיסים להצגות של הבימה בכל רחבי הארץ. הרכישה היא קלה ומאובטחת וישנה גם תמיכה טלפונית במקרה וישנה בעיה. 

תוכלו להזמין את הכרטיסים לכל התאריכים של המחזמר הקוסם! באתר הבימה.

עוד ששווה להכיר:

איפה תמצאו הנחות וכרטיסים מוזלים למחזמר הקוסם!?

באתר הבא מציעים במקרים רבים הנחות, מבצעים וכרטיסים מוזלים לכל הצגות התיאטרון ומחזות הזמר בישראל. מומלץ לבדוק ולהתעדכן!