סוף העולם השמאלה - המחזמר החדש המבוסס על הסרט המצליח יוצא לדרך!

התיאטרון הארצי מביא לבמות את המחזמר סוף העולם שמאלה - עיבוד בימתי חדש ורב משתתפים לסרט הישראלי המצליח, בהשתתפות גל מלכה, אבי גרייניק, אוולין הגואל, שני ששון ועוד רבים וטובים. איפה תוכלו לראות את המחזמר ומתי? מי המשתתפים? ואיך תקנו כרטיסים מוזלים? הנה כל מה שרציתם לדעת על ההצגה המדוברת.

מחזמר סוף העולם שמאלה - כרטיסים ולוח הופעות של המחזמר המדובר!
מחזמר סוף העולם שמאלה - כרטיסים ולוח הופעות של המחזמר המדובר!(צילום: עדי ברק)

הסרט המפורסם והמצליח של אבי נשר "סוף העולם שמאלה" זוכה השנה לגרסת מחזמר מושקעת וסופר מצליחה שמביאה לבמה מספר גדול של כוכבים מהשורה הראשונה (גל מלכה, אוולין הגואל, אבי גרייניק ועוד..) בהפקה חדשה של התיאטרון הארצי ותיאטרון חיפה.

את המחזמר החדש ביים עם פזמונים של נועם חורב ובניהול המוזיקלי של אלעד פרץ ותומר רבינוביץ. המחזמר גם יציג להקה חיה שתנגן על הבמה לאורך כל המופע.

כמו בסרט, עלילת המחזמר תספר על עיירה מבודדת בדרום בה שתי משפחות שהיגרו לישראל, אחת ממרוקו והשנייה מהודו חיות בשכנות, אין להם דבר במשותף מלבד שתי בנות בגיל ההתבגרות שהופכות לחברות טובות למרות הדעות הקדומות והפערים התרבותיים. זהו סיפור אהבה מרגש על חלומות, מלחמות, שאיפות ואהבות.

המחזמר סוף העולם שמאלה הוא אחד המצליחים ביותר בישראל כיום וזכה לביקורות מצויינות הן בקרב המבקרים והן בקרב הקהל עצמו והוא מציג תאריכים רבים לאורך כל השנה בכל רחבי הארץ. זהו מחזמר מבוקש מאוד ולכן כדאי להזמין כרטיסים מראש ולשריין מקומות.

כמה עולים כרטיסים למחזמר סוף העולם שמאלה? ואיך תשיגו כרטיסים מוזלים?

ניתן להזמין מראש כרטיסים למחזמר סוף העולם שמאלה באמצעות אתר "קופת בראבו" בעמוד הבא שאף מציע כרטיסים מוזלים בכמות מוגבלת החל מ-149 ש"ח בלבד.

לוח הופעות ארצי לכל התאריכים של המחזמר סוף העולם שמאלה

אתר Theater Israel אינו מוכר כרטיסים בפועל אלא מפנה את הגולשים לאתרי משרדי מכירת כרטיסים חיצוניים ורשמיים עם דגש על משרדים המציעים את הכרטיסים המוזלים ביותר ברשת.

הנתונים המופיעים בטבלה נאספו מאתרי מכירה חיצוניים ועשויים להיות שונים מהמידע המופיע כאן (כגון שמות המשתתפים, עלילת המופע/הצגה, משך זמן, תאריכים ושעות, מיקומים, מחירים וכו'). מומלץ לוודא באתר המכירה כי הפרטים נכונים. Theater Israel אינו יישא באחריות במידה ויהיו שינויים מהמידע המופיע כאן.

עיר תאריך מיקום ההצגה כרטיסים
חיפה תיאטרון חיפה המועד בוטל שעה ו-40 דקות
תיאטרון חיפה 13 כרטיסים
149
רכישת כרטיסים שעה ו-40 דקות

רשימת כל השחקנים והמשתתפים שייקחו חלק בהצגה

רשימת השחקנים המלאה במחזמר סוף העולם שמאלה כוללת את גל מלכה, שני ששון, אוולין הגואל, אלי דנקר, אבי גרייניק, רויטל זלצמן, יפית אסולין, רועי וינברג, דניאל חסין, הראל ליסמן, נוי עזריה ועוד.

מחזה ובימוי: אודי גוטשלק
פזמונים: נועם חורב
לחנים וניהול מוסיקלי: אלעד פרץ ותומר רבינוביץ
כוריאוגרפיה: תומר יפרח
עיצוב תפאורה: בתיה ומיכאל פיק
עיצוב וידאו ארט: סיוון פלסר וניתאי שלם
עיצוב תלבושות: זוהר אלמליח
עיצוב תאורה: מאיר אלון
עיצוב פאות: אירנה סגל
עוזר במאי: חיים פיליבה
מפיק: דניאל רבינוביץ
שיווק ומכירות: איתי ברלינר
יחס"צ: שלומית עמיר תקשורת
עיבודים נוספים: ניר יצקן, בן ארנון וגיא חממי
המחזמר מלווה בתזמורת חיה על הבמה!

סוף העולם שמאלה מחזמר
סוף העולם שמאלה מחזמר (צילום: יוסי צבקר)
סוף העולם שמאלה מחזמר
סוף העולם שמאלה מחזמר (צילום: יוסי צבקר)

אודות הסרט "סוף העולם שמאלה"

הסרט "סוף העולם שמאלה" יצא לאקרנים בשנת 2004 בבימויו של אבי נשר. הסרט מתאר את החיים בעיירת עולים קטנה ומבודדת בנגב בשנת 1968. הסרט עוקב אחר סיפור ידידותן של שתי נערות – שרה, עולה חדשה מהודו, וניקול, בת להורים ממוצא מרוקאי. שתי המשפחות מגיעות מ"אימפריות" שונות ויש ביניהן מתחים תרבותיים רבים, אך שתי הבנות יוצרות קשרי ידידות עמוקים.

בנוסף מתאר הסרט את המצב הכלכלי הקשה בעיירה, את מלחמת התרבויות בין העולים השונים ואת הקונפליקטים האישיים של הדמויות. הסרט זכה להצלחה רבה בארץ ובעולם, ואף זכה בפרסים שונים כגון בפסטיבל הסרטים ביפן. הסרט מציג תמונה מעניינת ומורכבת של המציאות הישראלית באותן שנים.

עוד הצגות ומחזות זמר שכדאי להכיר:

עוד מחזות זמר שכדאי להכיר

איפה תמצאו הנחות וכרטיסים מוזלים להצגות ומחזות זמר?

באתר הבא מציעים במקרים רבים הנחות, מבצעים וכרטיסים מוזלים לכל הצגות התיאטרון ומחזות הזמר בישראל. מומלץ לבדוק ולהתעדכן!

תוכן עניינים