המחזמר פרסיליה מלכת המדבר

תיאטרון הבימה

כרטיסים מוזלים ולוח הצגות

ברוכים הבאים לעמוד המחזמר "פרסיליה מלכת המדבר" של תיאטרון הבימה – גרסה עברית חדשה של המחזמר המקורי הידוע שמגיע לראשונה לישראל בבימויו של ובתרגומו של אלי ביז'אווי. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים על המחזמר החדש של הבימה כולל מידע על לוח הופעות עדכני, מחירים, כרטיסים, הנחות, ביקורות, שחקנים, עלילה ועוד.

להלן לוח הופעות בכל הארץ של המחזמר של תיאטרון הבימה פרסיליה מלכת המדבר:

שימו לב: המחזמר טרם הושק באופן רשמי וצפוי לעלות לבמה רק במהלך שנת 2025. בקרוב יעודכן כאן לוח ההופעות הרשמי של ההצגה.

אתר Theater Israel אינו מוכר כרטיסים בפועל אלא מפנה את הגולשים לאתרי משרדי מכירת כרטיסים חיצוניים ורשמיים עם דגש על משרדים המציעים את הכרטיסים המוזלים ביותר ברשת.

הנתונים המופיעים בטבלה נאספו מאתרי מכירה חיצוניים ועשויים להיות שונים מהמידע המופיע כאן (כגון שמות המשתתפים, עלילת המופע/הצגה, משך זמן, תאריכים ושעות, מיקומים, מחירים וכו'). מומלץ לוודא באתר המכירה כי הפרטים נכונים. Theater Israel אינו יישא באחריות במידה ויהיו שינויים מהמידע המופיע כאן.

המחזמר פרסיליה מלכת המדבר - הבימה
המחזמר פרסיליה מלכת המדבר - הבימה

אודות המחזמר פרסיליה מלכת המדבר

תיאטרון הבימה יעלה לראשונה את המחזמר פרסיליה מלכת המדבר בישראל. יוצרי המחזמר המקורי העניקו לתיאטרון הלאומי את הזכויות לתרגום המחזמר הידוע והמצליח ובהבימה כבר החלו בליהוקים ובאודישנים של הקאסט והשחקנים שישתתפו במחזמר החדש שצפוי לעלות במהלך 2025. על הבימוי כבר הופקד משה קפטן.

המחזמר "פריסילה, מלכת המדבר" הוא עיבוד בימתי של הסרט האוסטרלי "הרפתקאותיה של פריסילה, מלכת המדבר" משנת 1994. המחזמר, בבימויו של סטיבן אליוט ואלן סקוט, עוקב אחר מסעם של שני דראג קווינס וטרנסקסואלית הנוסעים באוטובוס בשם "פריסילה" מסידני לאליס ספרינגס שבלב אוסטרליה כדי להעלות שם מופע.

העלילה מלווה בשירי פופ מפורסמים. במהלך המסע, הדמויות נתקלות בקשיים ובדעות קדומות, אך גם חוות התפתחות אישית ומרחיבות את אופקיהן. המחזמר שם דגש על ערכי קבלה, חברות ומשפחה.

ההפקה המקורית הועלתה לראשונה באוסטרליה ב-2006 וזכתה להצלחה. בעקבות כך הועלו הפקות נוספות במדינות שונות, בהן לונדון וברודוויי. המחזמר היה מועמד לפרסים יוקרתיים כמו פרס אוליבייה וטוני, וזכה בפרס על עיצוב התלבושות. ב-2016 הועלתה הפקה בישראל עם צוות השחקנים המקורי של ההפקה הלונדונית ועתה כאמור, תיאטרון הבימה יביא את הגרסה העברית לראשונה של המחזמר לישראל.

מחיר הכרטיסים: יעודכן בקרוב..

משך זמן ההצגה: יעודכן בקרוב..

שחקנים ומשתתפים: יעודכן בקרוב..

בימוי: משה קפטן
תרגום: אלי ביז'אווי

 

איפה קונים כרטיסים למחזמר פרסיליה מלכת המדבר?

מומלץ לרכוש את הכרטיסים למחזמר פרסיליה מלכת המדבר באמצעות האינטרנט וכך להבטיח ולשריין כרטיסים ומיקום ישיבה בתאריך ובשעה הנוחה עבורכם. 

אתר משרד הכרטיסים "קופת בראבו" הוא אחד המשרדים הרשמיים המוכר כרטיסים להצגות של הבימה בכל רחבי הארץ. הרכישה היא קלה ומאובטחת וישנה גם תמיכה טלפונית במקרה וישנה בעיה. 

תוכלו להזמין את הכרטיסים לכל התאריכים של המחזמר פרסיליה מלכת המדבר באתר הבימה.

עוד הצגות מומלצות ששווה להכיר:

איפה תמצאו הנחות וכרטיסים מוזלים למחזמר פרסיליה מלכת המדבר?

באתר הבא מציעים במקרים רבים הנחות, מבצעים וכרטיסים מוזלים לכל הצגות התיאטרון ומחזות הזמר בישראל. מומלץ לבדוק ולהתעדכן!