הסוחר מוונציה

תיאטרון הבימה

כרטיסים מוזלים ולוח הצגות

ברוכים הבאים לעמוד ההצגה "הסוחר מוונציה" של תיאטרון הבימה – הצגה חדשה שצפויה לעלות בעתיד הקרוב בתיאטרון הבימה בכיכובה של ליאורה ריבלין שתגלם את הדמות הראשית בהצגה – דמותו של "שיילוק". בעמוד זה נעדכן על ההצגה לרבות פרטים על מכירת כרטיסים, הנחות, רשימת שחקנים, ביקורות ולוח הצגות עדכני.

להלן לוח הצגות בכל הארץ של ההצגה החדשה של תיאטרון הבימה רומיאו וז'ולי:

אתר Theater Israel אינו מוכר כרטיסים בפועל אלא מפנה את הגולשים לאתרי משרדי מכירת כרטיסים חיצוניים ורשמיים עם דגש על משרדים המציעים את הכרטיסים המוזלים ביותר ברשת.

הנתונים המופיעים בטבלה נאספו מאתרי מכירה חיצוניים ועשויים להיות שונים מהמידע המופיע כאן (כגון שמות המשתתפים, עלילת המופע/הצגה, משך זמן, תאריכים ושעות, מיקומים, מחירים וכו'). מומלץ לוודא באתר המכירה כי הפרטים נכונים. Theater Israel אינו יישא באחריות במידה ויהיו שינויים מהמידע המופיע כאן.

שימו לב: ההצגה טרם הושקה באופן רשמי. בקרוב יעודכן כאן לוח ההצגות הרשמי של ההצגה.

הסוחר מוונציה הבימה
הסוחר מוונציה הבימה

לאורה ריבלין, השחקנית הוותיקה והמוערכת, עומדת להפוך לאישה הראשונה בישראל שתגלם את דמותו של שיילוק היהודי במחזהו הקלאסי של שייקספיר "הסוחר מוונציה". ההצגה, שתעלה בתיאטרון הבימה במחצית הראשונה של 2025, ממוקמת בברלין של שנת 1934, על רקע עליית הנאציזם והאנטישמיות. ההפקה המיוחדת תשלב הצגת הווי החיים הבוהמייני לצד השנאה כלפי מיעוטים, ותלווה בתזמורת חיה.

ריבלין, שתחגוג השנה יומולדת 80, הביעה התרגשות באחד הראיונות שערכה לאחרונה לצד חששות מסוימים נוכח האתגר שבגילום דמות גברית מורכבת זו וציינה על הקשר בין יצירתו הנוקבת של שייקספיר לבין המציאות העכשווית.

"הסוחר מוונציה" הוא מחזה קומי-טרגי מאת ויליאם שייקספיר, שחובר בין השנים 1596-1599. העלילה מתרחשת בוונציה ובלמונט שבאיטליה, ועוסקת במערכות יחסים מורכבות על רקע הבדלי דת, מעמד וערכים. הסיפור מתמקד בסוחר אנטוניו, שלווה כסף מהמלווה היהודי שיילוק כדי לעזור לחברו בסניו לזכות בליבה של הנסיכה פורציה.

כאשר אנטוניו אינו מסוגל להחזיר את ההלוואה, שיילוק תובע קיום מילולי של חוזה המחייב נטילת ליברת בשר מגופו. המחזה בוחן סוגיות כמו חמלה, נקמה, צדק ואנטישמיות, ומעורר דיונים ופרשנויות רבות במהלך מאות השנים שחלפו מאז חיבורו.

מחיר הכרטיסים: יעודכן בקרוב..

משך זמן ההצגה: יעודכן בקרוב..

שחקנים ומשתתפים: ליאורה ריבלין.

 

איפה קונים כרטיסים להצגה הסוחר מוונציה?

מומלץ לרכוש את הכרטיסים להצגה הסוחר מוונציה באמצעות האינטרנט וכך להבטיח ולשריין כרטיסים ומיקום ישיבה בתאריך ובשעה הנוחה עבורכם. 

אתר משרד הכרטיסים "קופת בראבו" הוא אחד המשרדים הרשמיים המוכר כרטיסים להצגות של הבימה בכל רחבי הארץ. הרכישה היא קלה ומאובטחת וישנה גם תמיכה טלפונית במקרה וישנה בעיה. 

תוכלו להזמין את הכרטיסים לכל התאריכים של ההצגה הסוחר מוונציה באתר הבימה.

עוד ששווה להכיר:

איפה תמצאו הנחות וכרטיסים מוזלים להצגה הסוחר מוונציה?

באתר הבא מציעים במקרים רבים הנחות, מבצעים וכרטיסים מוזלים לכל הצגות התיאטרון ומחזות הזמר בישראל. מומלץ לבדוק ולהתעדכן!