הצמה של אבא

התיאטרון הארצי

כרטיסים מוזלים ולוח הצגות

להלן לוח הצגות בכל הארץ של ההצגה המצליחה של התיאטרון הארצי הצמה של אבא בכיכובו של :

אתר Theater Israel אינו מוכר כרטיסים בפועל אלא מפנה את הגולשים לאתרי משרדי מכירת כרטיסים חיצוניים ורשמיים עם דגש על משרדים המציעים את הכרטיסים המוזלים ביותר ברשת.

הנתונים המופיעים בטבלה נאספו מאתרי מכירה חיצוניים ועשויים להיות שונים מהמידע המופיע כאן (כגון שמות המשתתפים, עלילת המופע/הצגה, משך זמן, תאריכים ושעות, מיקומים, מחירים וכו'). מומלץ לוודא באתר המכירה כי הפרטים נכונים. Theater Israel אינו יישא באחריות במידה ויהיו שינויים מהמידע המופיע כאן.

הצמה של אבא
הצמה של אבא (צילום: עדי ברק)

התיאטרון הארצי מיסודו של סמי לוי מעלה גרסה חדשה ועדכנית להצגה המצויינת "הצמה של אבא" שכתבו אמנון לוי ורמי דנון וכבר עלתה בעבר בתיאטרון הבימה ובתיאטרון הקאמרי. 

ההצגה, בבימויו ובכיכובו של איציק כהן, עוסקת בסיפורה של משפחה מזרחית מודרנית בישראל. במרכז העלילה נמצא עזרא ספיר, אב המשפחה הגוסס ממחלה. סביב מיטתו מתכנסים בני משפחתו הקרובים – אשתו, בתו הנכה ובנו הבכור שהוא גאוותו. היחיד הנעדר הוא הבן הצעיר והמורד אמיר, שברח מהציפיות הגבוהות והחונקות של אביו.

המחזה בוחן לעומק את המתחים, הקשיים והמורכבות בחייה של משפחה מזרחית המנסה להשתלב בחברה הישראלית המודרנית. הוא מעלה שאלות על הזהות והמחיר ששילמה המשפחה בדרכה להתערות, על היחסים בין הורים לילדים ועל הקושי לאהוב את כל הילדים באופן שווה.

דרך דמותו של אמיר, שבוחר שלא להתפייס עם אביו הגוסס ומעדיף ללכת לפסיכולוג, המחזה מנתח באופן ביקורתי וכמעט אכזרי את המסע של המשפחה. זהו מסע של ויתור על הייחודיות המזרחית כדי להתאים את עצמם לחברה הישראלית.

"הצמה של אבא" נוגע בנושאים אוניברסליים של יחסים משפחתיים מורכבים לצד עיסוק ספציפי יותר בחוויה של משפחות מזרחיות בישראל. הוא מציג את ההתמודדות הקשה עם תפקיד ההורה ואת המתח שבין שאיפות ההורים עבור ילדיהם לבין זכותם של הילדים לבחור את דרכם הייחודית.

בסופו של דבר, ההצגה מספקת הצצה מעמיקה ומרגשת למציאות חייהן של משפחות רבות בישראל, על השמחות והקשיים, ההצלחות והכאבים המלווים את המפגש בין מסורת למודרנה ובין זהויות שונות בכור ההיתוך הישראלי.

מחיר הכרטיסים: החל מ-129 ש"ח בלבד במחיר מיוחד באמצעות האתר הבא.

משך זמן ההצגה: כשעה וחצי.

משתתפים: איציק כהן (רשימת שמות כל המשתתפים תפורסם בהמשך)

מאת: אמנון לוי ורמי דנון
בימוי: איציק כהן

איפה קונים כרטיסים להצגה הצמה של אבא?

מומלץ לרכוש את הכרטיסים להצגה הצמה של אבא באמצעות האינטרנט וכך להבטיח ולשריין כרטיסים ומיקום ישיבה בתאריך ובשעה הנוחה עבורכם. 

אתר משרד הכרטיסים "קופת בראבו" הוא אחד המשרדים הרשמיים המוכר כרטיסים להצגה בכל רחבי הארץ. הרכישה היא קלה ומאובטחת וישנה גם תמיכה טלפונית במקרה וישנה בעיה. 

תוכלו להזמין את הכרטיסים לכל התאריכים של ההצגה הצמה של אבא באמצעות האתר הבא.

עוד ששווה להכיר:

איפה תמצאו הנחות וכרטיסים מוזלים להצגה הצמה של אבא?

באתר הבא מציעים במקרים רבים הנחות, מבצעים וכרטיסים מוזלים לכל הצגות התיאטרון ומחזות הזמר בישראל. מומלץ לבדוק ולהתעדכן!