התיאטרון העברי - לוח הצגות והזמנת כרטיסים

להלן לוח הצגות ופרטים על הזמנת כרטיסים לכל ההצגות שרצות בתיאטרון העברי (תיאטרון הצפון):

הצגות של התיאטרון העברי שתוכלו לראות השבוע:

אודות התיאטרון העברי

בשנת 1993, השחקן והבמאי גדי צדקה לוהק לתפקיד רומיאו בהפקה "רומיאו ויוליה" בבימויו של רנה ירושלמי. בתפקיד יוליה לוהקה השחקנית פנינה ברט. במהלך החזרות וההופעות נרקמה ביניהם מערכת יחסים רומנטית, וב-1996 הם נישאו.

יחד הקימו את "התיאטרון העברי", שנקרא בתחילה "תיאטרון הפקות". גדי צדקה מכהן כמנכ"ל, מחזאי ובמאי הבית, ואילו פנינה ברט-צדקה משמשת כמנהלת אמנותית. הזוג מוביל את התיאטרון במשותף מאז הקמתו לפני למעלה משלושה עשורים.

כך, סיפור האהבה בין הדמויות רומיאו ליוליה שאותן גילמו גדי ופנינה על הבמה, הפך לסיפור אהבה אמיתי בחיים שהוביל להקמתו של אחד ממוסדות התרבות הוותיקים והמוערכים בישראל.

המסע לקבלת ההכרה כתיאטרון רפרטוארי: 2011 – נקודת מפנה

ההכרה כתיאטרון רפרטוארי ב-2011 סימנה שלב משמעותי ונקודת מפנה בהתפתחות התיאטרון העברי. זה היה פרסום ואישור רשמי לפועלם ולמעמדם כמוסד תרבות מוביל ומוערך. מאז ועד היום, התמיכה הממשלתית מאפשרת המשך פעילות סדירה והפקת הצגות חדשות באופן קבוע.

כתיאטרון רפרטוארי, התיאטרון העברי זוכה לחשיפה רבה יותר ולקהל צופים נאמן ברחבי הארץ. המוניטין שנבנה תורם להנגשת התרבות ואמנות התיאטרון לציבור הרחב. מאז 2011, מאות אלפי מבקרים כבר צפו בהצגות התיאטרון העברי ובכך הורחב היקף החשיפה לתרבות בקרב החברה הישראלית.

תיאטרון הצפון – הבית החדש של "התיאטרון העברי"

בשנת 2020, לאחר שתיאטרון הצפון נקלע לקשיים כלכליים, רכש אותו צדקה במטרה להפכו לאולם הבית של "התיאטרון העברי". מאז, מלבד היותו הבעלים, צדקה משמש גם כמנכ"ל תיאטרון הצפון.

רכישת תיאטרון הצפון והפיכתו למשכן הקבוע של "התיאטרון העברי" אפשרה יציבות וודאות להמשך פעילות, לאחר שנים ארוכות של נדידה מאולם לאולם. כעת, להתיאטרון העברי יש בית קבוע עם תשתיות מקצועיות להפקה והצגה של מחזות, ונגישות טובה יותר לקהל הרחב בצפון הארץ.

יותר מ-40 הפקות מקוריות: הצלחות ואתגרים של התיאטרון בעשור האחרון

צדקה והבמאים הנוספים העלו בתיאטרון מעל 40 הפקות מקוריות. בעשור האחרון, התיאטרון העברי הציג מגוון רחב של הפקות חדשות, בהן מחזות זמר מקוריים כמו "האופנובנק","איש חסיד היה" ו"כנר על הגג", לצד הצגות מחזאות כגון "ברלין","אהבה" ו"אור".

מספר רב של הפקות חדשות מדי שנה מאפשר חידוש ועניין מתמיד עבור הקהל, אך יוצר גם אתגרים כלכליים ולוגיסטיים בהפעלת התיאטרון. יחד עם זאת,התיאטרון העברי מצליח לשמור על רמה אמנותית גבוהה לאורך זמן תוך יצירתיות ומקוריות.

כרטיסים והנחות להצגות בתיאטרון העברי

מומלץ להיכנס לאתר הבא שמציע הנחות וכרטיסים מוזלים לכל ההצגות ומחזות הזמר בישראל עם מבצעים ייחודיים וכרטיסים מוזלים עד 60 אחוז הנחה.