חתונה מאוחרת ההצגה - ומיכאל אלוני בעיבוד בימתי חדש של תיאטרון הבימה לסרט הידוע

תיאטרון הבימה מעלה את ההצגה "חתונה מאוחרת" - העיבוד המדובר לסרט המצליח של דובר קוסאשווילי בכיכובם של צביקה הדר, מיכאל אלוני, אסתי זקהיים ושחקנים רבים נוספים. איפה תוכלו לראות את ההצגה ומתי? מהי רשימת המשתתפים המלאה? ואיך תקנו כרטיסים מוזלים בהנחה? הנה כל מה שרציתם לדעת על ההצגה המדוברת והחדשה של תיאטרון הבימה.

ההצגה החדשה של תיאטרון הבימה חתונה מאוחרת המבוססת על סרטו הידוע והמצליח של דובר קוסאשווילי, היא אחת ההצגות המדוברות של התיאטרון הישראלי וזכתה לסיקור נרחב בתקשורת. מדובר בהפקה גדולה של התיאטרון ועטורת כוכבים הכוללת בין היתר את צביקה הדר, אסתי זקהיים, מיכאל אלוני, ועוד.

עלילת ההצגה מציגה את אותו קו עלילתי כמו בסרט המספרת על זאזא, גבר גרוזיני רווק בן 31, שמשפחתו מנסה לחתן אותו לפי מסורת העדה עם כלה צעירה גרוזינית. אולם זאזא מאוהב ביהודית, גרושה יהודייה מבוגרת ממנו בכמה שנים, ומשפחתו מתנגדת בתוקף לקשר הזה.

הסרט מציג את המתח בין המסורת למודרניות, בין דורות שונים ובין קהילות שונות בחברה הישראלית. הסרט זכה להצלחה גדולה, הפך לשובר קופות יחסית לתקופתו, וזכה ב-10 פרסי אופיר לקולנוע. הוא הוקרן בפסטיבלים בינלאומיים רבים וייצג את ישראל בקטגוריית הסרט הזר באוסקר.

הסרט נחשב לחלוץ בהצגת הקהילה הגרוזינית בקולנוע הישראלי, ולאחד הסרטים המצליחים והמשפיעים ביותר בשנות ה-2000. בעיבוד של הבימה לחתונה מאוחרת, תיקח חלק בהצגה גם להקת נגנים ממשפחת אלייב הנחשבת למובילה בתחום המוזיקה הגרוזינית.

"חתונה מאוחרת" של תיאטרון הבימה זוכה לפופולריות גבוהה בקרב הקהל וכדאי להזמין כרטיסים מראש כדי לשריין כרטיסים פנויים.

כמה עולים כרטיסים להצגה? ואיך תשיגו כרטיסים מוזלים?

ניתן להזמין מראש כרטיסים להצגה חתונה מאוחרת באמצעות אתר "קופת בראבו" בעמוד הבא שאף מציע כרטיסים מוזלים בכמות מוגבלת החל מ-100 ש"ח בלבד במקום המחיר הרשמי העומד על 220 ש"ח.

לוח הופעות ארצי לכל התאריכים של ההצגה חתונה מאוחרת בתיאטרון הבימה

אתר Theater Israel אינו מוכר כרטיסים בפועל אלא מפנה את הגולשים לאתרי משרדי מכירת כרטיסים חיצוניים ורשמיים עם דגש על משרדים המציעים את הכרטיסים המוזלים ביותר ברשת.

הנתונים המופיעים בטבלה נאספו מאתרי מכירה חיצוניים ועשויים להיות שונים מהמידע המופיע כאן (כגון שמות המשתתפים, עלילת המופע/הצגה, משך זמן, תאריכים ושעות, מיקומים, מחירים וכו'). מומלץ לוודא באתר המכירה כי הפרטים נכונים. Theater Israel אינו יישא באחריות במידה ויהיו שינויים מהמידע המופיע כאן.

חתונה מאוחרת הבימה
חתונה מאוחרת הבימה (צילום: מעין קאופמן)

רשימת כל השחקנים והמשתתפים שייקחו חלק בהצגה

רשימת השחקנים המלאה בהצגה חתונה מאוחרת של תיאטרון הבימה כוללת את: צביקה הדר, אסתי זקהיים, מיכאל אלוני/ אורי דב יוסף בלופרב, יעל אלקנה/ דניאל מנוחין, הילה שלו, דוית גביש/ מיקי פלג רוטשטיין, עמי סמולרצ'יק, אביב כרמי, שילה קוסאשווילי / איה זמיר / מיקה פריינטי.

על פי תסריט מאת: דובר קוסאשווילי
עיבוד לבמה: מעין אבן
בימוי:
דרמטורגיה: שחר פנקס
תפאורה: ניב מנור
תלבושות: יהודית אהרון
תאורה: זיו וולושין
מוסיקה: ליאור רונן
תנועה: דור אלדר
נגנים: אריאל אלייב, צביקה אלייב, אלן אלייב
עוזר במאית: אסף פנחסי

חתונה מאוחרת הבימה
חתונה מאוחרת הבימה (צילום: מעין קאופמן)

עוד הצגות ומחזות זמר שכדאי להכיר:

תוכן עניינים