המחזמר כאפות

תיאטרון הקאמרי

כרטיסים מוזלים ולוח הצגות

ברוכים הבאים לעמוד המחזמר "כאפות" של תיאטרון הקאמרי – אחד ממחזות הזמר המושקעים והמדוברים של התיאטרון שכתבו גיתית פישר ושיר ראובני עם מוזיקה של היוצרת הישראלית הצעירה נונו (נעמי אהרוני גל). כאן תוכלו למצוא את כל הפרטים שצריך לדעת על המחזמר כמו רכישת כרטיסים, לוח הצגות, תקציר העלילה, ביקורות, רשימת שחקנים ומשתתפים, הנחות ומבצעים ועוד.

נתחיל עם לוח הצגות של המחזמר כאפות:

ההצגה טרם עלתה בתיאטרון. נעדכן בקרוב..

תיאטרון הקאמרי
תיאטרון הקאמרי

אודות המחזמר

המחזמר כאפות הוא מחזמר חדש שיעלה בקרוב בתיאטרון הקאמרי ונחשב לאחד המעניינים והמסקרנים ביותר בעולם התיאטרון הישראלי. את המחזמר כתבו גיתית פישר ושיר ראובני ועל המוסיקה המקורית, אחראית הזמרת והיוצרת הצעירה והמצליחה נונו.

עלילת המחזמר עוסקת בלילך וגל – שתי נערות בגיל ההתבגרות עם אישיויות מנוגדות. לילך היא תלמידה סוררת ומופרעת, בעוד גל שקדנית ומצטיינת. למרות השוני ביניהן, לילך מתאהבת בגל ומנסה לשכנע אותה להצטרף אליה לטיול בפולין. לילך מקווה שהמסע המשותף, הרחק מהסביבה המוכרת, יגרום לגל להתאהב בה בחזרה.

אך כדי להגשים את החלום ולצאת לפולין, השתיים צריכות כסף. מכאן מתחיל מסע הרפתקאות במהלכו הן נדרשות לחרוג מגבולות הנוחות, להתמודד עם מכשולים שונים ולהכיר צדדים חדשים בעצמן. כל זאת על רקע מערבולת הרגשות והתסכולים האופייניים לגיל ההתבגרות.

ההצגה היא דרמה קומית המבקרת ומפרקת סטריאוטיפים. היא עוסקת בנושאים כמו התבגרות, חברות ואהבה, ומראה כיצד הרגש הנעלה ביותר עשוי להוביל את האדם למעשים שפלים ומכוערים. זהו סיפור על שתי נערות השונות מאוד זו מזו, שיוצאות יחד למסע פיזי ורגשי מטלטל המשנה את חייהן ומערער את ההנחות הקודמות שלהן על עצמן ועל טבע היחסים ביניהן.

דרך הדינמיקה המורכבת בין לילך לגל, המחזה מספק הצצה כנה ומפכחת אל עולמם הפנימי של בני נוער, על הקשיים, הפחדים והתקוות שמניעים אותם. מעבר לכך, הוא שואל שאלות עמוקות על מורכבות היחסים האנושיים ועל המחירים שאנשים מוכנים לשלם בשם אהבה.

מחיר הכרטיסים: המחזמר טרם עלה. נפרסם כאן בקרוב את כל הפרטים על רכישת הכרטיסים ומידע על הנחות וכרטיסים מוזלים.

משך זמן ההצגה:

שחקנים ומשתתפים: יפורסם בקרוב…

איפה קונים כרטיסים למחזמר כאפות?

מומלץ לרכוש את הכרטיסים למחזמר כאפות באמצעות האינטרנט וכך להבטיח ולשריין כרטיסים ומיקום ישיבה בתאריך ובשעה הנוחה עבורכם. 

אתר משרד הכרטיסים "קופת בראבו" הוא אחד המשרדים הרשמיים המוכר כרטיסים למחזמר כאפות בכל רחבי הארץ. הרכישה היא קלה ומאובטחת וישנה גם תמיכה טלפונית במקרה וישנה בעיה. 

תוכלו להזמין את הכרטיסים לכל התאריכים של המחזמר כאפות בעמוד הבא.

עוד הצגות מומלצות ששווה להכיר:

איפה תמצאו הנחות וכרטיסים מוזלים למחזמר כאפות?

באתר הבא מציעים במקרים רבים הנחות, מבצעים וכרטיסים מוזלים לכל הצגות התיאטרון ומחזות הזמר בישראל. מומלץ לבדוק ולהתעדכן!