כך וכך וכך וכך

תיאטרון הקאמרי

כרטיסים מוזלים ולוח הצגות

ברוכים הבאים לעמוד ההצגה "כך וכך וכך וכך" של תיאטרון הקאמרי – מופע מוזיקלי חדש לרגל 80 שנה להולדתו של חנוך לוין ובו ישירו וייקחו ייקחו חלק שחקני הקאמרי הרבים כמו , , יניב סויסה ועוד רבים וטובים. כאן תוכלו למצוא את כל הפרטים שצריך לדעת על ההצגה כמו רכישת כרטיסים, לוח הצגות, תקציר העלילה, ביקורות, רשימת שחקנים ומשתתפים, הנחות ומבצעים ועוד.

להלן לוח הצגות של ההצגה כך וכך וכך וכך בחודשים הקרובים:

אתר Theater Israel אינו מוכר כרטיסים בפועל אלא מפנה את הגולשים לאתרי משרדי מכירת כרטיסים חיצוניים ורשמיים עם דגש על משרדים המציעים את הכרטיסים המוזלים ביותר ברשת.

הנתונים המופיעים בטבלה נאספו מאתרי מכירה חיצוניים ועשויים להיות שונים מהמידע המופיע כאן (כגון שמות המשתתפים, עלילת המופע/הצגה, משך זמן, תאריכים ושעות, מיקומים, מחירים וכו'). מומלץ לוודא באתר המכירה כי הפרטים נכונים. Theater Israel אינו יישא באחריות במידה ויהיו שינויים מהמידע המופיע כאן.

כך וכך וכך וכך - תיאטרון הקאמרי
כך וכך וכך וכך - תיאטרון הקאמרי

אודות ההצגה כך וכך וכך וכך

תיאטרון הקאמרי מעלה את המופע החדש "כך וכך וכך וכך" בתיאטרון, לרגל 80 שנה להולדתו של המחזאי האגדי חנוך לוין בהשתתפות כוכבי התיאטרון הרבים כדוגמת ליאורה ריבלין, נדב אסולין, יניב סויסה, גלעד שמואלי ושחקנים נוספים.

המופע יציג פסיפס מרהיב של מחזות, שירים ומערכונים מאת לוין, וינסה לשקף את הנושאים המרכזיים ביצירתו כמו אהבה, החמצה, תשוקה ואומללות. המופע ינוע בין רגעים קומיים לטרגיים, ויציג את ההומור השנון והעוקצני האופייני ללוין לצד רגעים של כאב ועצב עמוק.

שחקני הקאמרי הרבים שייקחו חלק בפרוייקט, יפיחו חיים בדמויות הבלתי נשכחות של לוין, כשברקע מרחפת תמיד המלחמה – נושא מרכזי ביצירתו. חלק מרכזי במופע הוא ביצוע חדשני של שיריו האהובים של לוין, כמו "אדון כמעט והגברת כבר", "את ואני והמלחמה הבאה", "לונדון", ו"הנה באים ימי הקיץ". השירים מבוצעים בעיבודים חדשים ובליווי מוזיקה חיה, מה שמעניק להם רעננות ועומק חדשים.

"כך וכך וכך וכך" צפוי להיות מופע מצליח ופופולרי ויציג תאריכים רבים כבר במהלך החודשים הקרובים. מומלץ לשריין כרטיסים מראש כדי למצוא כרטיסים מוזלים ומקומות טובים לישיבה באולם.

מחיר הכרטיסים: 220 ש"ח מחיר רשמי בקופות התיאטרון והחל מ-99 ש"ח בלבד במחיר מיוחד באמצעות האתר הבא.

משך זמן ההצגה: כשעה וחצי.

משתתפים: לאורה ריבלין, רמי ברוך, אולה שור סלקטר, יניב סויסה / נדב אסולין, כינרת לימוני / מורן ארביב גנס, גלעד שמואלי/ אלון סנדלר, נוי הלפרין, תום חודורוב.

בימוי:
תפאורה: ערן עצמון
תלבושות: אורנה סמורגונסקי
ניהול מוסיקלי: איתמר גרוס
תנועה: אריאל נ. וולף
תאורה: נדב ברנע
ליווי אמנותי: שחר פנקס
ע' במאית: גיל סרי

איפה קונים כרטיסים להצגה כך וכך וכך וכך?

מומלץ לרכוש את הכרטיסים להצגה כך וכך וכך וכך באמצעות האינטרנט וכך להבטיח ולשריין כרטיסים ומיקום ישיבה בתאריך ובשעה הנוחה עבורכם. 

אתר משרד הכרטיסים "קופת בראבו" הוא אחד המשרדים הרשמיים המוכר כרטיסים להצגה בכל רחבי הארץ. הרכישה היא קלה ומאובטחת וישנה גם תמיכה טלפונית במקרה וישנה בעיה. 

תוכלו להזמין את הכרטיסים לכל התאריכים של ההצגה כך וכך וכך וכך בעמוד הבא.

עוד הצגות מומלצות ששווה להכיר:

איפה תמצאו הנחות וכרטיסים מוזלים להצגה כך וכך וכך וכך?

באתר הבא מציעים במקרים רבים הנחות, מבצעים וכרטיסים מוזלים לכל הצגות התיאטרון ומחזות הזמר בישראל. מומלץ לבדוק ולהתעדכן!

אז מה היה לנו בעמוד?