לילות ברודווי

תיאטרון הבימה

כרטיסים מוזלים ולוח הצגות

ברוכים הבאים לעמוד המחזמר "לילות ברודווי" של תיאטרון הבימה – המחזמר המצליח בכיכובו של הזמר מוקי שזוכה להצלחה גדולה מאוד בקופות וגרף ביקורות מעולות בקרב המבקרים. כאן תוכלו למצוא את כל הפרטים שצריך לדעת על המחזמר כמו רכישת כרטיסים, לוח הצגות, תקציר העלילה, ביקורות, רשימת שחקנים ומשתתפים, הנחות ומבצעים ועוד.

הנה לוח הצגות של המחזמר לילות ברודווי לחודשים הקרובים:

עיר תאריך מיקום ההצגה כרטיסים
תל אביב-יפו אוניברסיטת תל-אביב – אודיטוריום ע"ש סמולרש 21 כרטיסים
165
רכישת כרטיסים שעתיים
אוניברסיטת תל-אביב – אודיטוריום ע"ש סמולרש 40 כרטיסים
165
רכישת כרטיסים שעתיים
אוניברסיטת תל-אביב – אודיטוריום ע"ש סמולרש 22 כרטיסים
165
רכישת כרטיסים שעתיים
אוניברסיטת תל-אביב – אודיטוריום ע"ש סמולרש 46 כרטיסים
165
רכישת כרטיסים שעתיים
אוניברסיטת תל-אביב – אודיטוריום ע"ש סמולרש 25 כרטיסים
165
רכישת כרטיסים שעתיים
אוניברסיטת תל-אביב – אודיטוריום ע"ש סמולרש 22 כרטיסים
165
רכישת כרטיסים שעתיים
לילות ברודווי הבימה
לילות ברודווי הבימה (צילום: רדי רובינשטיין)

אודות המחזמר

לילות ברודווי הוא המחזמר המדובר של תיאטרון הבימה בכיכובו של הזמר מוקי ועוד משתתפים רבים. את המחזמר יצרו מירי לזר ואביחי חכם למוסיקה של ליאור רונן והוא מציג פרשנות רעננה לקלאסיקות מתוך ״שיקגו״, ״קברט״, ״סיפור הפרברים״, ״פורגי ובס״, ״קומפני״, ״צ׳ריטי המתוקה״ ועוד.

עלילת המזחמר עוסקת בסיפורו של ילד יהודי, חולמני ויצירתי, שבזמן מלחמת העולם השנייה מהגר עם משפחתו מאירופה אל העיר הגדולה – ניו יורק. במסעו מהשטייטל אל ברודווי המוארת, הוא מגלה את הקסם הטמון במוסיקה, החופש שמאפשר הדמיון, ואת עוצמתו של החלום.

זהו סיפורה של ההגירה היהודית לארצות הברית, הגירה שהביאה עימה מלחינים, מחזאים ופזמונאים יהודיים עד להתייצבותם בשורה הראשונה של כוכבי ברודווי, שם הם עומדים עד היום כעמוד תווך מחולל ומשמעותי.

מחיר הכרטיסים: 300 ש"ח מחיר רשמי בקופות התיאטרון ו-165 ש"ח בלבד במחיר מיוחד באמצעות האתר הבא.

משך זמן ההצגה: כשעתיים.

משתתפים: מוקי (דני ניב), ענבל ביבי, עדי כהן, דב רייזר, אילי עלמני, יואב מילשטיין, ניל משען, מיקה צור, גל שטרית, קארין שניידר, איתי שליו, מיכל פרדקין, זיו עוז ארי

רקדנים: עומרי סמסון, יהב סבג, מאור קוריאט, מאור יוגב, מתן קפלן, שי-לי קרמר, סאשה קרבצנקו, עופרי אגמון, אדר ריקליס, הדר שלום, מריאנה סינצ' וק, יעל נאמני, מאיה מור, שלבי גרין, אלונה טננבאום, מאור לוי.

יוצרים: מירי לזר ואביחי חכם עיבודים וניהול מוסיקלי: ליאור רונן כתיבה: שחר פנקס עיצוב תפאורה: אדם קלר עיצוב תאורה: אבי יונה בואנו (במבי) עיצוב תלבושות: דני בר שי עיצוב סאונד: אלעד דדון ניהול רקדנים: תמר אילנאי ע.במאי: גיל סרי מפיקה ראשית: טלי צוקר קלידים והפעלת סמפלר: גיורא ליננברג / ליאת פרלוב צילום: רדיי רובינשטיין

איפה קונים כרטיסים למחזמר לילות ברודווי?

מומלץ לרכוש את הכרטיסים למחזמר לילות ברודווי באמצעות האינטרנט וכך להבטיח ולשריין כרטיסים ומיקום ישיבה בתאריך ובשעה הנוחה עבורכם. 

אתר משרד הכרטיסים "קופת בראבו" הוא אחד המשרדים הרשמיים המוכר כרטיסים למחזמר לילות ברודווי בכל רחבי הארץ. הרכישה היא קלה ומאובטחת וישנה גם תמיכה טלפונית במקרה וישנה בעיה. 

תוכלו להזמין את הכרטיסים לכל התאריכים של המחזמר לילות ברודווי בעמוד הבא.

עוד הצגות מומלצות ששווה להכיר:

איפה תמצאו הנחות וכרטיסים מוזלים למחזמר לילות ברודווי?

באתר הבא מציעים במקרים רבים הנחות, מבצעים וכרטיסים מוזלים לכל הצגות התיאטרון ומחזות הזמר בישראל. מומלץ לבדוק ולהתעדכן!

אז מה היה לנו בעמוד?