המחזמר קזבלן בתיאטרון הבימה - איתי לוי ועופר חיון מככבים במחזמר המחודש של הבימה שזוכה לביקוש רב

המחזמר קזבלן בתיאטרון הבימה הוא ללא ספק אחד ממחזות הזמר הפופולריים והמבוקשים ביותר בישראל בשנה האחרונה והוא ממשיך עוד להציג עוד הצגות רבות ברחבי הארץ. אז במה בדיוק מדובר? מהו לוח ההופעות של המחזמר לחודשים הקרובים? מהי רשימת המשתתפים המלאה? ואיך תקנו כרטיסים מוזלים? הנה כל מה שרציתם לדעת על ההצגה המדוברת.

המחזה הקלאסי והידוע של יגאל מוסינזון קזבלן מגיע לתיאטרון הבימה בגרסת מחזמר מושקעת ורבת משתתפים בכיכובם של איתי לוי ועופר חיון. זוהי אחת ההפקות המצליחות בישראל ועשרות אלפים כבר הספיקו לצפות במחזמר המושקע והמדובר של תיאטרון הבימה.

קזבלן הוא מחזה מצליח שנכתב על ידי המחזאי יגאל מוסינזון ב-1954. המחזה מתאר את חייהם של תושבי שיכון עולים ביפו, ובמרכזו עומד קזבלן, עולה ממרוקו שמנהיג חבורת בריונים. קזבלן מאוהב בבתו של ראש השיכון אך הוא מתנגד לקשר ביניהם.

המחזה עוסק בסוגיות חברתיות כמו השסע העדתי, יחסי אשכנזים-מזרחים ועוד. הוא זכה להצלחה רבה, הועלה מאות פעמים ואף עובד למחזמר ולסרטי קולנוע. המחזמר קזבלן של תיאטרון הבימה הוא אחד המושקעים בישראל בבימויו של גרויסמן ובניהולו המוזיקלי של טל בלכרוביץ'.

את התפקיד הראשי של קזבלן, קיבלו איתי לוי ועופר חיון שמגלמים בליהוק כפול את קזה. יחד איתם משתתפים עוד עשרות שחקנים, זמרים ונגנים בלייב על הבמה.

"קזבלן" בהבימה זוכה לפופולריות גבוהה בקרב הקהל וכדאי להזמין כרטיסים מראש כדי לשריין כרטיסים פנויים.

כמה עולים כרטיסים למחזמר קזבלן? ואיך תשיגו כרטיסים מוזלים?

ניתן להזמין מראש כרטיסים למחזמר קזבלן באמצעות אתר "קופת בראבו" בעמוד הבא שעובד באופן רשמי עם תיאטרון הבימה שמציע גם כרטיסים מוזלים בכמות מוגבלת החל מ-165 ש"ח בלבד במקום 350 ש"ח שהוא המחיר בקופות התיאטרון.

לוח הופעות ארצי לכל התאריכים של המחזמר קזבלן הבימה

אתר Theater Israel אינו מוכר כרטיסים בפועל אלא מפנה את הגולשים לאתרי משרדי מכירת כרטיסים חיצוניים ורשמיים עם דגש על משרדים המציעים את הכרטיסים המוזלים ביותר ברשת.

הנתונים המופיעים בטבלה נאספו מאתרי מכירה חיצוניים ועשויים להיות שונים מהמידע המופיע כאן (כגון שמות המשתתפים, עלילת המופע/הצגה, משך זמן, תאריכים ושעות, מיקומים, מחירים וכו'). מומלץ לוודא באתר המכירה כי הפרטים נכונים. Theater Israel אינו יישא באחריות במידה ויהיו שינויים מהמידע המופיע כאן.

עיר תאריך מיקום ההצגה כרטיסים
ירושלים תיאטרון ירושלים לאמנויות הבמה – אולם שרובר 62 כרטיסים
180
רכישת כרטיסים שעתיים, כולל הפסקה
תיאטרון ירושלים לאמנויות הבמה – אולם שרובר 63 כרטיסים
180
רכישת כרטיסים שעתיים, כולל הפסקה
תל אביב-יפו אוניברסיטת תל-אביב – אודיטוריום ע"ש סמולרש 34 כרטיסים
165
רכישת כרטיסים שעתיים, כולל הפסקה
אוניברסיטת תל-אביב – אודיטוריום ע"ש סמולרש 34 כרטיסים
165
רכישת כרטיסים שעתיים, כולל הפסקה
אוניברסיטת תל-אביב – אודיטוריום ע"ש סמולרש 21 כרטיסים
165
רכישת כרטיסים שעתיים, כולל הפסקה
אוניברסיטת תל-אביב – אודיטוריום ע"ש סמולרש 23 כרטיסים
165
רכישת כרטיסים שעתיים, כולל הפסקה
אוניברסיטת תל-אביב – אודיטוריום ע"ש סמולרש 35 כרטיסים
165
רכישת כרטיסים שעתיים, כולל הפסקה
אוניברסיטת תל-אביב – אודיטוריום ע"ש סמולרש 25 כרטיסים
165
רכישת כרטיסים שעתיים, כולל הפסקה

רשימת כל השחקנים והמשתתפים שייקחו חלק במחזמר קזבלן

רשימת השחקנים המלאה במחזמר קזבלן של תיאטרון הבימה כוללת את איתי לוי / עופר חיון, שירן הוברמן, שמוליק כהן, עדי זורע, עמית פרקש, טל קלאי, פיני קדרון/ עודד מנסטר, טל מוסרי, שחר רז, הילה שלו/ טירל יגוני, ניל משען, אלינור פלקסמן, הילה הויזמן, שפי מרציאנו, עמית רייס, זיו עוז ארי, דניאל חסין, לירון כהן, רותם יהודה. שימו לב: קיים ליהוק כפול.

מחזה מאת: יגאל מוסינזון ויואל זילברג בימוי: אלדר גוהר גרויסמן פזמונים: דן אלמגור, חיים חפר, עמוס אטינגר מוזיקה: דב (דובי) זלצר ניהול מוסיקלי ועיבודים: טל בלכרוביץ' כוריאוגרפיה: מיכל שי מעצב תפאורה: רועי ואטורי עיצוב תלבושות: מאור צבר מעצב תאורה: זיו וולושין קורפטיציה: אוהד בן אבי הדרכה קולית: נועה רדלמן ייצור וניהול אביזרים: מיכל רואף פאות: אסנת שגיא עיצוב סאונד: אלעד דדון תכנות תאורה: ברוך שפיגלמן הקלטות נגנים: תופים דקל דביר | גיטרות רמי אוסרווסר | עוד ובוזוקי עומרי זליג | חצוצרה עדי מאירי | סקסופונים שחר בלכרוביץ' | טרומבון ירון אוזנה | קלרינט וחליל אוהד בן אבי | פסנתר וקלידים טל בלכרוביץ' | הקלטות נשיפה קובי פרחי | מיקס הקלטות רמי אוסרווסר הפקה: דקלה פרבר – תיאטרון השעה הישראלי ע. במאי: שיראל הרשפי ניהול הצגה: יעלי פורת, לין וולרוז צילום: מעין קאופמן

קזבלן הבימה
קזבלן הבימה (צילום: מעין קאופמן)
קזבלן הבימה
קזבלן הבימה (צילום: מעין קאופמן)

ההיסטוריה של קזבלן בתרבות הישראלית

קזבלן הוא מחזה מאת יגאל מוסינזון שעלה לראשונה בשנת 1954 בתיאטרון הקאמרי. המחזה מתאר את חייהם של תושבי שיכון עולים ביפו, ובמרכזו עומד דמותו של קזבלן, עולה ממרוקו המנהיג חבורת בריונים מקומית.

העלילה עוסקת במערכת היחסים בין קזבלן לבין רחל, בתו של ראש השיכון ממוצא פולני. קזבלן מתאהב ברחל, אך אביה מתנגד לקשר ביניהם בשל רקעו של קזבלן. במהלך המחזה, קזבלן מואשם בגנבה ונאבק להוכיח את חפותו.

המחזה נוגע בסוגיות חברתיות כמו השסע העדתי בישראל ויחסי אשכנזים-מזרחים. הוא זכה להצלחה רבה והועלה במשך שנים רבות. בשנת 1966 עובד המחזה למחזמר קליל יותר, בכיכובו של יהורם גאון בתפקיד קזבלן. המחזמר כלל שירים חדשים וזכה אף הוא להצלחה עצומה. שירים כמו "כל הכבוד" ו"יש מקום" הפכו ללהיטים גדולים.

המחזה והמחזמר הועלו מספר פעמים נוספות לאורך השנים בתיאטראות שונים, וב-1973 הפך גם לסרט קולנוע מצליח בכיכובו של גאון. דמותו הססגונית והאהובה של קזבלן הפכה לחלק בלתי נפרד מהתרבות הישראלית.

עוד הצגות ו שכדאי להכיר:

תוכן עניינים