שוסטרמן

תיאטרון הבימה

כרטיסים מוזלים ולוח הצגות

להלן לוח הצגות בכל הארץ של ההצגה המצליחה של תיאטרון הבימה שוסטרמן:

אתר Theater Israel אינו מוכר כרטיסים בפועל אלא מפנה את הגולשים לאתרי משרדי מכירת כרטיסים חיצוניים ורשמיים עם דגש על משרדים המציעים את הכרטיסים המוזלים ביותר ברשת.

הנתונים המופיעים בטבלה נאספו מאתרי מכירה חיצוניים ועשויים להיות שונים מהמידע המופיע כאן (כגון שמות המשתתפים, עלילת המופע/הצגה, משך זמן, תאריכים ושעות, מיקומים, מחירים וכו'). מומלץ לוודא באתר המכירה כי הפרטים נכונים. Theater Israel אינו יישא באחריות במידה ויהיו שינויים מהמידע המופיע כאן.

שוסטרמן
שוסטרמן (צילום: משה נחומוביץ)

ההצגה החדשה של תיאטרון הבימה שוסטרמן היא אחת ההצגות המצליחות של התיאטרון ומביאה לבמה שורה של כוכבי תיאטרון הכוללת את יעל לבנטל, עמי סמולרצ'יק, נעמי הררי ועוד.

מדובר בקומדיה בלשית פרועה שכתב המחזאי הישראלי נעם גיל וביימה , שמביאה את הצופים ללילה פרוע אחד הכולל שוד ורצח ותעלומה אחת גדולה מבין שלל חשודים אפשריים. 

עלילת ההצגה מספרת על פרוספר וחני, זוג נשוי מקריית מוצקין, שמתכננים ערב רגיל של בילוי ביתי עם סודוקו ונטפליקס. אך סופת הוריקן בשם נעמי, בחורה צעירה ושברירית, סוחפת אותם במפתיע ללילה של הרפתקאות. הם נגררים לשוד בנק, ולאחר מכן לביתה של נעמי שם הם מגלים גופה ונקלעים לחקירת רצח מסתורי.

הם מכירים דמויות חדשות ומפוקפקות כמו פרופסור טרחן, חומוסאי טיפש ושכנה סקרנית. במהלך הלילה הם מנסים להבין מי החשודים, מה המניעים שלהם ומי באמת רצח את הקורבן. הם מגלים שמוצקין מסתירה הרבה סודות אפלים מאחורי החזות השקטה שלה. עם עלות השחר, חייהם כבר לא יהיו אותו הדבר, וקריית מוצקין גם כן.

ההצגה שוסטרמן זכתה לביקורות חיוביות ומצוינות בקרב המבקרים ובקרב הגולשים והיא נחשבת בהחלט להצגה מומלצת של תיאטרון הבימה.

מחיר הכרטיסים: 220 ש"ח המחיר הרשמי בקופות התיאטרון ו-100 ש"ח בלבד באמצעות האתר הבא.

משך זמן ההצגה: כשעה ורבע.

משתתפים: עמי סמולרצ'יק, יעל לבנטל, בן יוסיפוביץ, נעמי הררי, שפי מרציאנו, ליאת גורן.

מחזה מאת: נעם גיל בימוי: תמר קינן עיצוב תפאורה: אדם קלר עיצוב תאורה: מתן פרמינגר מוסיקה: דפנה קינן עיצוב תלבושות: יעל סקידלסקי עיצוב תנועה: טל קון צילום ועריכה: משה נחומוביץ' ע. במאית: שירן מעוז.

איפה קונים כרטיסים להצגה שוסטרמן?

מומלץ לרכוש את הכרטיסים להצגה שוסטרמן באמצעות האינטרנט וכך להבטיח ולשריין כרטיסים ומיקום ישיבה בתאריך ובשעה הנוחה עבורכם. 

אתר משרד הכרטיסים "קופת בראבו" הוא אחד המשרדים הרשמיים המוכר כרטיסים להצגה שוסטרמן בכל רחבי הארץ. הרכישה היא קלה ומאובטחת וישנה גם תמיכה טלפונית במקרה וישנה בעיה. 

תוכלו להזמין את הכרטיסים לכל התאריכים של ההצגה שוסטרמן .

עוד ששווה להכיר:

איפה תמצאו הנחות וכרטיסים מוזלים להצגה שוסטרמן?

באתר הבא מציעים במקרים רבים הנחות, מבצעים וכרטיסים מוזלים לכל הצגות התיאטרון ומחזות הזמר בישראל. מומלץ לבדוק ולהתעדכן!