שיעור באהבה

התיאטרון העברי

כרטיסים מוזלים ולוח הצגות

ברוכים הבאים לעמוד ההצגה "שיעור באהבה" של תיאטרון העברי – הקומדיה המצליחה בכיכובו של שנחשבת לאחת ההצגות המצליחות בישראל בשנים האחרונות וממשיכה להציג תאריכים רבים ברחבי הארץ. כאן תוכלו למצוא את כל הפרטים שצריך לדעת על ההצגה כמו רכישת כרטיסים, לוח הצגות, תקציר העלילה, ביקורות, רשימת שחקנים ומשתתפים, הנחות ומבצעים ועוד.

להלן לוח הצגות של ההצגה שיעור באהבה בחודשים הקרובים:

אתר Theater Israel אינו מוכר כרטיסים בפועל אלא מפנה את הגולשים לאתרי משרדי מכירת כרטיסים חיצוניים ורשמיים עם דגש על משרדים המציעים את הכרטיסים המוזלים ביותר ברשת.

הנתונים המופיעים בטבלה נאספו מאתרי מכירה חיצוניים ועשויים להיות שונים מהמידע המופיע כאן (כגון שמות המשתתפים, עלילת המופע/הצגה, משך זמן, תאריכים ושעות, מיקומים, מחירים וכו'). מומלץ לוודא באתר המכירה כי הפרטים נכונים. Theater Israel אינו יישא באחריות במידה ויהיו שינויים מהמידע המופיע כאן.

עיר תאריך מיקום ההצגה כרטיסים
חולון תיאטרון חולון 127 כרטיסים
79
רכישת כרטיסים שעה וחצי
חיפה מרכז רפפורט – אולם האודיטוריום חיפה 68 כרטיסים
135
רכישת כרטיסים שעה וחצי
תל אביב-יפו בית החייל תל אביב 49 כרטיסים
139
רכישת כרטיסים שעה וחצי
נס ציונה היכל התרבות נס ציונה 27 כרטיסים
135
רכישת כרטיסים שעה וחצי
כרמיאל היכל התרבות ע"ש נרקן כרמיאל 20 כרטיסים
104
רכישת כרטיסים שעה וחצי
תל אביב-יפו בית החייל תל אביב 70 כרטיסים
139
רכישת כרטיסים שעה וחצי
יבנה היכל התרבות יבנה 86 כרטיסים
135
רכישת כרטיסים שעה וחצי
הרצליה היכל אמנויות הבמה הרצליה 178 כרטיסים
105 135
רכישת כרטיסים שעה וחצי
רחובות בית העם רחובות – היכל התרבות רחובות 174 כרטיסים
105 135
רכישת כרטיסים שעה וחצי
שיעור באהבה נירו לוי
שיעור באהבה נירו לוי (צילום: יוסי צבקר)

ההצגה שיעור באהבה בכיכובו של נירו לוי היא אחת ההצגות המצליחות בישראל וכבר הספיקה למשוך אליה עשרות אלפי צופים מכל רחבי הארץ. מדובר בקומדיה קלאסית של התיאטרון העברי שכתב וביים גדי צדקה מנהל התיאטרון בהשתתפות נירו לוי, ושושי בדנבה.

עלילת ההצגה מספרת על פינחס, שיפוצניק עמל שנאלץ לקבל כל עבודה שבאה לידו כדי להביא פרנסה לביתו, שמוצא עצמו יום אחד מבצע שיפוצים שגרתיים בקליניקה לשיקום תפקוד מיני. להפתעתו הרבה, מתבקש פינחס למלא בדחיפות את מקומו של המטפל המיני הראשי בקליניקה, ולספק למטופלים המבולבלים את הייעוץ והטיפול שבאו לקבל.

על אף שאין לפינחס שום ניסיון או הכשרה בתחום, הוא מסכים בחוסר ברירה לנסות ולעזור כמיטב יכולתו. המפגש בין השיפוצניק התמים לבין המטופלים הסובלים מבעיות אישיות ומיניות סבוכות, יוצר שרשרת מצבים קומיים ומביכים ששני הצדדים לא צפו.

אם אתם מחפשים קומדיה מומלצת, שיעור באהבה היא בהחלט אפשרות מצויינת. ההצגה מציעה תאריכים רבים בערים רבות ברחבי הארץ ותוכלו למצוא את התאריך והמיקום הנוח ביותר עבורכם כאן בלוח ההצגות של ההצגה.

מחיר הכרטיסים: החל מ-86 ש"ח בלבד במחיר מיוחד באמצעות האתר הבא.

משך זמן ההצגה: כשעה וחצי.

משתתפים: נירו לוי, ענת עצמון, שושי בנדבה.

מאת ובימוי: גדי צדקה

איפה קונים כרטיסים להצגה שיעור באהבה?

מומלץ לרכוש את הכרטיסים להצגה שיעור באהבה באמצעות האינטרנט וכך להבטיח ולשריין כרטיסים ומיקום ישיבה בתאריך ובשעה הנוחה עבורכם. 

אתר משרד הכרטיסים "קופת בראבו" הוא אחד המשרדים הרשמיים המוכר כרטיסים להצגה שיעור באהבה בכל רחבי הארץ. הרכישה היא קלה ומאובטחת וישנה גם תמיכה טלפונית במקרה וישנה בעיה. 

תוכלו להזמין את הכרטיסים לכל התאריכים של ההצגה שיעור באהבה באמצעות האתר הבא.

עוד ששווה להכיר:

איפה תמצאו הנחות וכרטיסים מוזלים להצגה שיעור באהבה?

באתר הבא מציעים במקרים רבים הנחות, מבצעים וכרטיסים מוזלים לכל הצגות התיאטרון ומחזות הזמר בישראל. מומלץ לבדוק ולהתעדכן!