תיאטרון יידישפיל - לוח הצגות והזמנת כרטיסים

להלן לוח הצגות ופרטים על הזמנת כרטיסים לכל ההצגות שרצות בתיאטרון יידישפיל:

הצגות של תיאטרון יידישפיל שתוכלו לראות השבוע:

תיאטרון יידישפיל

תיאטרון יידישפיל הוא התיאטרון היידי המרכזי והוותיק ביותר בישראל. הוא נוסד בשנת 1987 ביוזמת ראש עיריית תל אביב דאז, שלמה להט, ומנכ"ל בנק דיסקונט, משה נוידרפר. מטרתו הייתה לשמר ולטפח את תרבות היידיש והתיאטרון היידי.

מאז הקמתו העלה תיאטרון יידישפיל למעלה מ-40 הפקות, שהוצגו הן בישראל והן ברחבי העולם, בערים כמו לונדון, וינה, לוס אנג'לס ועוד. התיאטרון לוקח חלק פעיל בפסטיבלים בינלאומיים ובפסטיבל ישראל.

בתיאטרון מועלות הצגות מסוגות שונות – החל ממחזות קלאסיים שתורגמו ליידיש ועד יצירות מקוריות ביידיש. כל ההצגות כוללות תרגום סימולטני לעברית ורוסית. לצד שחקני יידיש ותיקים כמו יעקב בודו, משחקים בתיאטרון גם שחקנים צעירים שמהווים את הדור הבא.

התיאטרון זכה בפרסים רבים, ביניהם: פרס ישראל לתיאטרון יידיש (1992), פרס התיאטרון הישראלי (2005), ועוד פרסים על הצגות ושחקנים מסוימים.

בשנת 2010 הוכתר תיאטרון יידישפיל כ"תיאטרון הרפרטוארי של השנה" על ידי אס"י. התיאטרון מהווה כיום את המשכיותה ועתידה של תרבות היידיש בישראל.

כרטיסים והנחות להצגות בתיאטרון יידישפיל

מומלץ להיכנס לאתר הבא שמציע הנחות וכרטיסים מוזלים לכל ההצגות ומחזות הזמר בישראל עם מבצעים ייחודיים וכרטיסים מוזלים עד 60 אחוז הנחה.